Використання дихальних апаратів АСВ-2 (VI / 1, A-VI / 1)

АСВ-2
  • Students: 8
  • Duration: 8 hours

Використання дихальних апаратів АСВ-2

У разі виникнення на судні аварійної ситуації, пов’язаної з задимленням приміщень, необхідно мати в складі екіпажу людей, які можуть вести боротьбу з пожежею в цих умовах. Це можливо тільки з використанням дихальних апаратів. Даний курс призначений для підвищення кваліфікації фахівців, яким може бути доручено виконання завдань пов’язаних із застосуванням дихальних апаратів АСВ – 2.

Мета курсу

Метою цього курсу є отримання слухачами навичок застосування апаратів, які працюють на стиснутому повітрі. Курс розроблений відповідно до розділу A-VI / 1 Кодексу ПДНВ.

Завдання курсу

Отримання знань щодо застосування дихальних апаратів АСВ-2 і практичних навичок роботи з ними в рамках програми особистого виживання і боротьби з пожежами на судні.

Зміст курсу

Після повторення теми про призначення апарату і його тактико-технічних даних, слухачі приступають до бойової перевірки АСП-2. Далі переходять до закріплення знань про зберігання апарату на судні і доглядом за ним з метою підтримки в повній бойовій готовності. Курс закінчується демонстрацією застосування апарату в навчально – бойовій обстановці. Слухачі повинні продемонструвати впевнене переміщення в задимлених приміщеннях, пошук потерпілих і надання їм допомоги.

Вступні вимоги до слухачів

Для зарахування на курси слухач повинен:

  • бути не молодше 18 років;
  • відповідати вимогам до стану здоров’я;
  • мати свідоцтво про проходження курсу підготовки з техніки особистого виживання, боротьби з пожежею, надання першої допомоги, персональної безпеки і громадських обов’язків, відповідно до національних вимог і вимог Міжнародної конвенції ПДНВ.