Про нас

Хто ми такі

ТОВ “Чорноморський Тренажерний Центр” був заснований 28.08.2019 року в Одесі, Україна.

Ідеєю створення центру було об’єднання досвідчених фахівців морської галузі, які готові передати свій досвід та знання морякам і таким чином підняти рейтинг українських моряків на світовому ринку праці.

Ми орієнтовані на навчання моряків з багатьох напрямків у відповідності до вимог Міжнародної Конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року (ПДМНВ-78) з поправками, відповідно до вимог Морській Адміністрації України, а також вимогам і запитам від судновласників.

одеський порт

Центр Підготовки моряків ЧТЦ – чому ми вчимо

Навчання, гранично насичене практичними заняттями, ведеться за кількома напрямками, в рамках яких фахівцями центру пропонується чотири десятки різних курсів. В першу чергу, центр підготовки моряків займається здійсненням так званого конвенційного навчання, що проводиться в повній відповідності з вимогами, що містяться в морській конвенції 1978 року про ПДНВ.

Цей напрямок навчання передбачає проходження курсів:

  • загальної підготовки;
  • з охорони судна;
  • для судноводіїв.

Також до нього ставляться курси суднових механіків, електромеханіків.

Крім конвенційної підготовки в Одеському центрі моряки можуть отримати необхідні знання та навички, щоб:

  • працювати на різних посадах на нафтоналивних танкерах, танкерах- газовозах , танкерах- хімовозах ;
  • відповідати вимогам, які висуваються судноплавними компаніями;
  • здійснювати командування маломірними суднами.

Велику увагу Чорноморський Тренажерний Центр приділяє впровадженню і підтримці системи менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001 : 2015 при здійсненні усіх видів своєї діяльності.

Оснащення ЧТЦ Одеса

  • зручними аудиторіями з сучасними технічними засобами навчання;
  • першокласними тренажерами. Наприклад, суднових механіків та електромеханіків готують на ERS – 5000 Techsim , судноводії відпрацьовують навики використання ЕКНІС на тренажері NTPro 5000, ver . 5.30.

Встречайте нашу команду инструкторов

С их помощью Вы получите только проверенные знания

ТОВ “ЧОРНОМОРСЬКИЙ ТРЕНАЖЕРНИЙ ЦЕНТР” пишається своїм колективом, який складається з професіоналів своєї справи. Всі наші співробітники мають відповідну освіту, великий практичний досвід роботи за фахом, а також регулярно підвищують кваліфікацію в психолого – педагогічному напрямку.

35
ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ
9
НАПРАВЛЕНИЙ ОБУЧЕНИЯ
40
СПЕЦ КУРСОВ
1277
УРОКОВ