Опис порядку повернення

Опис порядку повернення товарів або відмови від послуг та повернення коштів

Політика повернення коштів
Щоб дізнатися більше про терміни та правила повернення коштів, ознайомтеся з наведеною нижче інформацією. Крім того, ми ретельно розглядаємо порушення Умов використання та не несемо зобов’язань щодо повернення коштів слухачів курсів, які їх порушили, навіть якщо вони запросили повернення протягом встановленого терміну. Ми також не повертаємо кошти користувачам, які не пройшли Пропонований матеріал або не задоволені підсумковою оцінкою, після встановленого терміну.
Для одноразового придбання курсів 

Якщо ви скасували сплачену реєстрацію на окремий курс, ТОВ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТРЕНАЖЕРНИЙ ЦЕНТР» повністю поверне вам кошти протягом 14 днів з моменту оплати або до отримання сертифіката про проходження курсу (залежно від того, яка подія настане раніше). Якщо ви заздалегідь зареєструвалися та оплатили курс, ТОВ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТРЕНАЖЕРНИЙ ЦЕНТР» повністю поверне вам кошти протягом 14 днів після початку курсу або до отримання сертифіката про проходження курсу спеціалізації – залежно від того, яка подія настане раніше. Щоб уникнути різночитань: ви не маєте права на повернення коштів навіть протягом 14 днів після оплати при отриманні сертифіката про проходження курсу. Якщо ви не отримаєте сертифікат про проходження курсу протягом 180 днів, ваша реєстрація закінчиться і вам доведеться повторно сплатити реєстрацію на курс. 

Незалежно від вищевикладеного, для певних курсів можуть встановлюватися скорочені терміни повернення. Скорочений термін повернення буде вказано під час реєстрації на курс або спеціалізацію.